44 Remek‎ > ‎pismena o piamene M‎ > ‎

TEXT


🛑BLACK HOLE

posted Mar 6, 2021, 11:39 PM by Oleg Makara - Kalmáry   [ updated May 13, 2021, 1:30 AM ]

Disclaimer
Taking back! I recall everything that is written down here is not truth. None of this happened. Explanation in ANGRY 13 - How and when PRINCE became The KING.
A few letters about a letter!
Niekoľko písmen o písmene. Tu M. 
Moje meno (MM) je Makara. Teda Priezvisko (surname). Oleg je Given name, Meno, teda bolo mi dané, dali mi ho. No mal som sa volať Sergej, ale niekto z rodiny to naposlednú chvíľu zachránil, neviem pred čim, keď povedal, že u nich tak volajú kone. Neviem kde, ani kto to povedal. Aj preto, zrejme v hre sú ako ústredný zvukový motív kone. Zrejme.
Tri heslá, ako tri hviezdy, viseli v mojom klube, v jednom z dvoch, či troch(?) domčekov vo dvore, prerobenom starom dimčeku na dvore obytného štvordomu čerstvo kúpeného do súkromného vlastníctva na Komenského 11! Tesne po pokuse v 1968, nastoliť kapitalitmus a súkromné vlastníctvo, zrejme... No štát aj tak čakal v zákohe... (Commenius Eleven). Pod našimi oknami behávali maratónci košický MMM - Medzinárodný maratón mieru! 
Ale k tým trom heslám.
Prvé bolo: 
Len kľud, kľud, on nezomrel, iba sa prebudil zo sna zvaného život... Mick Jagger!” 
Toto heslo trčalo ako bublina z komiksu zo skutočnej záchodovej misy, zavesenej hore na stene a nad tým bolo druhé heslo a to citácia Leonarda Da Vinči, po česky: “O čti mne čtenáři jestli ve mně nacháziš potěšení, neboť se jen pozřítka vrací na tento svět!” Tretie heslo, si fakt nespomínam, ale viem že visela tam napravo, zrejme ako ilustrácia k výroku Jaggera k smrti Brian Johnsa, ajlebka na papieri, čierna, nakreslená uhlíkom, tuším nie mnou ale mojim bratom, fakt si nepamatám, ale viem že to bolo na hodine kreslenia u Feld Báčiho, kam sme vtedy ako opodtené deti svojim otcom, chodili do klubu s bratom, vybavil to otec, to jreslenie, a kde som ja chodil na aj tanečnú, a tu som po prvý krát počul Jumping Jack Flasch od Rollishov... To bolo bývalé Československo. 
  Štefan MAKARA just 
hunged  in  East Twickenham
from
Remetské Hámre
rubbery
see video 1

AW
 Andfy Warhol in London
Hampton
Štefan MAKARA just
arrived  2 Hampton
from
Remetské Hámre
rubbery
see video 1

 1

Vandrebilt Garden in Remetské Hámre Rubbery for 1000 £2

Vanderbilde Garden iN London near Turner House Twickenham

 

The testimony of an eyewitness

more...

not censorship!
MAKE iNTERNET WORK 
4YOU
Put iN power of iNformation 
work 4 YOU!
xhoxhol
 EXPEMIER 
Súdruh JUDr. FICO 
a jehotiež  JUDr.  Sestra a JUDr zať atd. DREAMED ABOUT 
MůDREj RADA Š'TARŠÍCH
Dúfa, že mu nik nerozumie omyl pom§žeme mu soon!
VERY SOON
HERRE
RED BLACK🔴LE OF SLOVASKIA
 

Oleg Sencov from Ukraine fighting corruption iN Put iN Imperium


 

RADA STARŠICH FICOVLÁDA

 MIDDLE OLIGARCH FROM WEST SLOVAKIA IS BLAMIG  WEST MEDIA MOGULS FROOM USA OF BEENG CHARGET  
WE HOPE no WE NOW  ITS  TRUE!
THANK's YOU NYTimes! 

THANK YOU NEW YORK TIMES FROM USA

Dnes 6.3.2021 ťukám tento text v dome neďaleko klubu kde Roliši začínali a neďaleko domu,ktorý si ako ideál postavil Viliam Turner, obľubenec môjho otca, pod jeho obrazmi, na jednom znich som s babkou, čo drží dieťa za ruku, buď ja alebo môj brat, naozaj neviem presne, otec užnežije, a odchádzame do záhrady smerom na kopec za ktorým neďaleko je rodisko matky Paul Neumana zopr kilometrov ďalej aj rodisko rodičov Andy Warhola.Andy sa nenarodil v Mikovej, ani na Slovensku, ale ani na lodi, ale v chudobnej robotníckej štvrti v Pittsburgu, a na Slovensko nikdy nezavítal, ale nie, ako sa pidvodne traduje,že nestihol, ale nikdy ani nechcel, a chcel byť 
Američan!
Prečo toto všetko píšem? To je to, čo sa mi vybavilo, vybavuje v Mysli, keď Myslím, a hľadá písMeno,  ktoré najviac riadilo môj život, a pre mňa chod tejto dvojplanéty, na ktorej žijeme, ja, aj vy všetci, mimo mňa, zavanej po Medzinárodne - anglicky (pozn.: jazyk vybral N.A.Chonsky) a nespravne Earth, Zeme. No správne má byť Mearth! Lebo písmeno písmen v našej s Vami hre, ak prídete, bude písmeno M, ako Murdoch napriklad, Monrcha, ale aj Mandela, Metternich. Vítajte v našom Malom svete, vo veľkej tretej svetovej pomlčkovej vojne 
o nové Meno planety Zem, na palube lode ICC44. Spolu s 13 nahevanými... 
Note: 
Feld
Ako prílohe je fotografia urobená údajne 
Mojim ročnikovým veducim v 
Masterskej Romana Karmena,
 kde Medzi oslobodenými je aj Báči (Ujo) Feld. 
A to je to druhé, vlastne tretie písmeno, 
vážny kandidát po H a M a konkurent - 
F, Fulcurum
OMK1-1 of 1